• POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapomina jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Poleca również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.
Urządzenia oraz rozwiązania systemowe opatrzone marką NOVITUS znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, aptekach i hurtowniach farmaceutycznych, firmach transportowych, bankach, urzędach administracji publicznej, urzędach pocztowych, stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników.
Firma INNOVA SA rozpoczęła komercyjną Sprzedaż urządzeń fiskalnych w 2002 roku od wprowadzenia na rynek gamy drukarek fiskalnych opartych na modelach INNOVA PROFIT oraz INNOVA MARKET w różnych wersjach i odmianach programowych
Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii. Współpraca z większością urządzeń fiskalnych i peryferyjnych wspomagających sprzedaż.
Generalnym dystrybutorem i serwisem centralnym produktów firmy ELO jedt firma Posnet
Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Fawag Lite

Drukuj
To co najważniejsze w urządzeniu fiskalnym zostało zebrane w kasie FAWAG Lite. Jeśli szukasz łatwej w obsłudze kasy, właśnie ona spełni Twoje oczekiwania i będzie wsparciem w codziennej pracy. Jest intuicyjna, a jej wytrzymałość i ergonomia pozytywnie Cię zaskoczy.
Cena sprzedaży 1351,77 zł
kasa-fiskalna-fawag-lite
Fawag-Lite_posnet_fancybox
Fawag-Lite-wyswietlacz-klienta_posnet_fancybox
Opis
Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.
Kopia elektroniczna
 
typ
karta microSD / microSDHC – 4GB
 
Wielowalutowość
 
eurofiskalizacja
możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO)
 
Bazy danych
 
stawki VAT
7 (A...G)
 
baza towarowa (PLU)
2 000
 
nazwa towaru
40 znaków
 
kasjerzy
8
 
opakowania
16
 
formy płatności
8
 
rabaty/narzuty
8
 
jednostki miary
5
 
klawisze skrótu
16 (2 poziomy x 8 klawiszy)
 
grupy towarowe
16
 
formaty kodów ważonych
10
 
zestawy raportów
5
 
opisy wpłat / wypłat
10
 
obsługa błędów
10
 
 
Mechanizm drukujący
 
typ
1 termiczny typu „drop in – wrzuć i drukuj”
 
ilość znaków w wierszu
40
 
szerokość papieru
57 mm
 
długość rolki papieru
30 m
 
szybkość wydruku
16 linii/s
 
 
Wyświetlacze
 
wyświetlacz operatora
LCD 2 x 16 znaków alfanumeryczny, podświetlany
 
wyświetlacz klienta
LCD 2 x 16 znaków alfanumeryczny, podświetlany
 
 
Klawiatura
 
rodzaj klawiatury
mechaniczna, 27 klawiszy
 
Złącza
 
interfejsy standardowe
1 x USB
 
szuflada
6V
 
obsługiwane urządzenia / usługi
komputer, skaner USB, szuflada
 
 
Zasilanie
 
zasilacz zewnętrzny
230V / 12V
 
wbudowany akumulator
AGM 6V/1,2Ah
 
 
Wymiary i waga
 
wymiary (szer. x wys. x dł.)
179 x 97 x 191 mm
 
waga
~ 1 kg
Copyright © 2018. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.