• POSNET THERMAL XL

  Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

 • NOVITUS NANO E

  Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

 • INNOVA PROFIT EJ

  Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapomina jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Poleca również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.
Urządzenia oraz rozwiązania systemowe opatrzone marką NOVITUS znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, aptekach i hurtowniach farmaceutycznych, firmach transportowych, bankach, urzędach administracji publicznej, urzędach pocztowych, stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników.
Firma INNOVA SA rozpoczęła komercyjną Sprzedaż urządzeń fiskalnych w 2002 roku od wprowadzenia na rynek gamy drukarek fiskalnych opartych na modelach INNOVA PROFIT oraz INNOVA MARKET w różnych wersjach i odmianach programowych
Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii. Współpraca z większością urządzeń fiskalnych i peryferyjnych wspomagających sprzedaż.
Generalnym dystrybutorem i serwisem centralnym produktów firmy ELO jedt firma Posnet
Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Weryfikator cen WeriOn

Drukuj
Interaktywny System Komunikacji z Klientem WeriOn to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do firm, które poszukują niezawodnego narzędzia do efektywnego zarządzania informacją o towarze i wspomagającego komunikację z klientem. System składa się z multimedialnego urządzenia wyposażonego w sprawdzarkę cen i oprogramowanie do zarządzania informacją wyświetlaną na ekranie weryfikatora.
48h.gif
Weryfikator cen WeriON
Weryfikator cen WeriON 1
Weryfikator cen WeriON 2
Weryfikator cen WeriON 3
Weryfikator cen WeriON 4
Weryfikator cen WeriON 5
Weryfikator cen WeriON 6
Weryfikator cen WeriON 7
Weryfikator cen WeriON 8
Weryfikator cen WeriON 9
Weryfikator cen WeriON 10
Weryfikator cen WeriON 11
Weryfikator cen WeriON 12
Weryfikator cen WeriON 13
Opis

Interaktywny System Komunikacji z Klientem WeriOn to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do firm, które poszukują niezawodnego narzędzia do efektywnego zarządzania informacją o towarze i wspomagającego komunikację z klientem. System składa się z multimedialnego urządzenia wyposażonego w sprawdzarkę cen i oprogramowanie do zarządzania informacją wyświetlaną na ekranie weryfikatora.

Weryfikator cen WeriOn

Weryfikator cen WeriOn to nowoczesne urządzenie w wytrzymałej obudowie, łączące funkcje urządzeń multimedialnych za standardową sprawdzarką cen.

WeriOn posiada duży, czytelny, dotykowy ekran wysokiej rozdzielczości (800x480 ppi) do prezentacji zdjęć, filmów, składu surowcowego towarów i biuletynów reklamowych. Weryfikator WeriOn to również wielofunkcyjny, multimedialny i interaktywny kanał komunikacji z klientem. Urządzenie WeriOn jest dostępne w dwóch wersjach: z modułem do odczytu kodów 1D (w kolorze srebrnym) i modułem do odczytu kodów 1D i 2D - typu Area Imager (w kolorze czarnym).

Komunikacja pomiędzy urządzeniem WeriOn a bazą danych (serwerem danych) wymaga podłączenia do sieci LAN bezprzewodowego łącza radiowego WiFi. W przypadku wyboru łącza radiowego WiFi, do weryfikatora WeriOn wystarczy podłączyć tylko zasilacz. Natomiast przy podłączeniu do sieci LAN urządzenie może być zasilane z modułu PoE.

Weryfikator WeriOn pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Jest przystosowany do montażu na ścianie (w zestawie znajdują się element mocujący).

Oprogramowanie do systemu - WeriOn Konfiguracja

Interaktywny System Komunikacji z Klientem wyposażono w dedykowane oprogramowanie do konfiguracji i kontroli weryfikatorów cen WeriOn. Aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniem lub grupą urządzeń oraz oddaje użytkownikowi pełną kontrolę nad wyświetlaną treścią w zainstalowanych weryfikatorach WeriOn w miejscu przeznaczenia. Aplikacja pozwala także konfigurować kody ważone.

Oprogramowanie WeriOn Konfiguracja składa się z kilku modułów: podstawowego (bezpłatnego) i dodatkowych (płatnych). Moduł podstawowy umożliwia konfigurację weryfikatora WeriOn. Moduły dodatkowe (płatne) zapewniają zarządzanie i kontrolę nad elementami takimi jak m. in.: panel gazetki reklamowej, panel paska reklamowego (Pasek Scroll).

Najważniejsze cechy Interaktywnego Systemu Komunikacji z Klientem

 
Weryfikator WeriON
 
Oprogramowanie WeriOn Konfiguracja
 • Sprawdzanie i prezentacja cen, zdjęć i opisów produktów przy pomocy czytnika kodów kreskowych 1D lub 2D
 • intuicyjne wyszukiwanie towarów m.in.: po nazwie lub kodzie kreskowym
 • prezentacja filmów reklamowych i promocyjnych (moduł dodatkowy)
 • wyświetlanie informacji tekstowych (Pasek Scroll) i gazetki reklamowej (moduły dodatkowe)
 • interakcja z użytkownikiem z wykorzystaniem ekranu dotykowego
 • prezentacja głosowa cen przez wbudowane głośniki
 • prezentacja danych z programów lojalnościowych
 • komunikacja z bazami danych najpopularniejszych programów handlowo - magazynowych
 • konfiguracja połączeń z bazami danych systemów lojalnościowych
 • obsługa multimediów (obraz, dźwięk)
 • pełne zarządzanie kontentem reklamowym (treścią i czasem, konfiguracja parametrów związanych z wyświetlaniem filmów reklamowych i promocji towarów

Dane techniczne

System Operacyjny:
Android
Baza towarów:
nieograniczona (praca on-line)
Ekran:
pojemnościowy panel dotykowy, 16 milionów kolorów, 7 cali
Rozdzielczość:
800 x 480 pixeli
Rodzaj czytnika:
laser jednoliniowy
Area Imager
Komunikacja:
Ethernet
WiFi
Zasilanie:
bezpośrednie: zasilacz sieciowy (20 - 30V; 1 - 0,6A)
PoE
Wymiary:
202x232x74 mm
Waga:
1,5 kg
Sposób montażu:
na ścianę (w zestawie znajdują się element mocujący)
Copyright © 2018. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.