^W Górę

  • POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapomina jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Poleca również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.
Urządzenia oraz rozwiązania systemowe opatrzone marką NOVITUS znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, aptekach i hurtowniach farmaceutycznych, firmach transportowych, bankach, urzędach administracji publicznej, urzędach pocztowych, stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników.
Firma INNOVA SA rozpoczęła komercyjną Sprzedaż urządzeń fiskalnych w 2002 roku od wprowadzenia na rynek gamy drukarek fiskalnych opartych na modelach INNOVA PROFIT oraz INNOVA MARKET w różnych wersjach i odmianach programowych
Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii. Współpraca z większością urządzeń fiskalnych i peryferyjnych wspomagających sprzedaż.
Generalnym dystrybutorem i serwisem centralnym produktów firmy ELO jedt firma Posnet
Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Firma HUNTER KOMPUTERY rozpoczęła działalność w 1998r.
Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy urządzenia fiskalne najwyższej jakości i usługę serwisową, która jest szybka i solidna. Współpracujemy z najlepszymi producentami i importerami urządzeń fiskalnych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wysokiej jakości, które mogą być wykorzystane w różnych placówkach handlowych i usługowych.

Oprócz urządzeń fiskalnych dysponujemy programami komputerowymi, które są wykorzystywane w placówkach handlowych do prowadzenia sprzedaży, w magazynach oraz księgowości. Nie ograniczamy się tylko do urządzeń fiskalnych i oprogramowań, dysponujemy również sprzętem, który w niektórych placówkach handlowych jest niezbędny, umożliwiający sprawną obsługę klienta. Polecamy profesjonalne rozwiązania dla firm poszukujących specjalistycznych urządzeń. Prowadzimy szkolenia dla właścicieli i personelu z obsługi sprzętu i oprogramowania.

Dewizą naszą jest przyjazna i fachowa współpraca z każdym klientem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam fachowo i solidnie doradzić odpowiednie urządzenie i oprogramowanie do danej branży i potrzeb każdego klienta. Przez wszystkie lata działalności udało nam się zgromadzić pokaźną grupę klientów. Wśród nich są tacy, którzy współpracują z nami od początku naszej działalności. Rynek krajowy stał się konkurencyjny również w branży fiskalnej dlatego nasza firma jest elastyczna i poszukująca nowe, ciekawe rozwiązania, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przyszłych i obecnych klientów.

 

Copyright © 2013. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.