• POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Firma HUNTER KOMPUTERY rozpoczęła działalność w 1998r.
Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy urządzenia fiskalne najwyższej jakości i usługę serwisową, która jest szybka i solidna. Współpracujemy z najlepszymi producentami i importerami urządzeń fiskalnych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wysokiej jakości, które mogą być wykorzystane w różnych placówkach handlowych i usługowych.

Oprócz urządzeń fiskalnych dysponujemy programami komputerowymi, które są wykorzystywane w placówkach handlowych do prowadzenia sprzedaży, w magazynach oraz księgowości. Nie ograniczamy się tylko do urządzeń fiskalnych i oprogramowań, dysponujemy również sprzętem, który w niektórych placówkach handlowych jest niezbędny, umożliwiający sprawną obsługę klienta. Polecamy profesjonalne rozwiązania dla firm poszukujących specjalistycznych urządzeń. Prowadzimy szkolenia dla właścicieli i personelu z obsługi sprzętu i oprogramowania.

Dewizą naszą jest przyjazna i fachowa współpraca z każdym klientem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam fachowo i solidnie doradzić odpowiednie urządzenie i oprogramowanie do danej branży i potrzeb każdego klienta. Przez wszystkie lata działalności udało nam się zgromadzić pokaźną grupę klientów. Wśród nich są tacy, którzy współpracują z nami od początku naszej działalności. Rynek krajowy stał się konkurencyjny również w branży fiskalnej dlatego nasza firma jest elastyczna i poszukująca nowe, ciekawe rozwiązania, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przyszłych i obecnych klientów.

 

Copyright © 2019. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.