• POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Drukarki etykiet mobilne TD-2130N

Drukuj
Drukarka D-2130N to urządzenie, które stanowi unikatowe połączenie wydajności i funkcjonalności drukarek stacjonarnych z wygodą urządzeń mobilnych.
48h.gif
Opis

Drukarka D-2130N to urządzenie, które stanowi unikatowe połączenie wydajności i funkcjonalności drukarek stacjonarnych z wygodą urządzeń mobilnych. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można przenosić z łątwością co zapewnia komfort użytkownika i zwiększa efektywność pracy. TD-2130N jest wyposażone w łącza USB, wejście Ethernet oraz możliwość dodania panelu dotykowego, wbudowanej baterii, łączności Bluetooth oraz Wi-Fi. Co pozwala na drukowanie z dowolnego miejsca lub przesyłanie informacji z bazy placówki. Pomimo niewielkich rozmiarów TD-2130N drukuje w rozdzielczości 300 dpi oraz prędkości 150 mm/s. Maksymalna długość zadrukowanej etykiety może wynosić jeden metr, a szerokość: 56 mm. Urządzenie jest kompatybilne z różnymi etykietami termicznymi dostępnymi na rynku.

Kod produktu: BR-TD2130NXX1-0000000-0000
Rodzina: TD-2130N
Rozdzielczość druku [dpi]: 300
Gwarancja producenta [mc]: 36
Dostępne interfejsy: WiFi (WLAN), USB, RS-232
Maks. prędkość druku [mm/s]: 152
Copyright © 2018. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.