• POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Drukarki etykiet mobilne Zebra ZQ500

Drukuj
Seria ZQ500 firmy Zebra to znakomite, wytrzymałe drukarki przenośne, które sprawdzą się zarówno w biurze, magazynie, jak i w plenerze. Zebra ZQ510 (72 mm) i ZQ520 (104 mm) to wysokowydajne drukarki mobilne nowej generacji.
48h.gif
Opis

Seria ZQ500 firmy Zebra to znakomite, wytrzymałe drukarki przenośne, które sprawdzą się zarówno w biurze, magazynie, jak i w plenerze. Zebra ZQ510 (72 mm) i ZQ520 (104 mm) to wysokowydajne drukarki mobilne nowej generacji. Opatentowany projekt drukarki (wzorowany na urządzeniach wykorzystywanych przez wojsko) zapewnia wyjątkową trwałość i niezawodność – nawet w najtrudniejszych warunkach. Dostosowana do druku paragonów w logistyce, transporcie oraz administracji publicznej, seria ZQ500 sprawdza się również w innych branżach.

Drukarki serii ZQ500 są odporne na uszkodzenia i warunki zewnętrzne (norma IP54).

Łatwość konfiguracji, zarządzania oraz utrzymania zawdzięczają zastosowaniu:

systemu operacyjnego Link-OS, łączności Bluetooth Smart Ready 4.0 (charakteryzującej się niskim zużyciem energii) oraz technologią parowania urządzeń Print Touch.

Seria ZQ500 jest stworzona do współpracy z urządzeniami wyposażonymi w system iOS. Posiada także certyfikat  Wi-Fi Alliance, potwierdzający zgodność komunikacyjną z urządzeniami Apple, Android oraz Windows Mobile. Drukarki ZQ510 i ZQ520 mogą również służyć do przekształcenia służbowych aut w mobilne biura.

Kod produktu: ZB-ZQ51-AUE000E-00000-0000
Rodzina: ZQ500
Rodzaj druku: termiczny
Maks. prędkość druku [mm/s]: 127
Szerokość druku [mm]: 72
Maks. długość druku [mm]: druk ciągły
Wysokość etykiety [mm]: papier ciągły
Maks. średnica zewn. rolki etykiet [mm]: 51
Procesor: ARM 32-bit 400 MHz
Ilość pamięci FLASH: 64 MB
Dostępne interfejsy: USB, Bluetooth
Złącza: USB
Pojemność akumulatora [mAh]: 2600
Wymiary [mm]: 150x120x62
Max. szerokość etykiet [mm]: 80
Copyright © 2018. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.