Terminale ręczne 8200 Terminale ręczne 8200

  • POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Terminale ręczne 8200

Drukuj
CipherLab 8200 to najnowszy, mobilny terminal danych stworzony z myślą o usprawnieniu procesów w placówkach handlowych, magazynie, służbie zdrowia oraz logistyce.
Cena sprzedaży 3480,04 zł
48h.gif
Opis

CipherLab 8200 to najnowszy, mobilny terminal danych stworzony z myślą o usprawnieniu procesów w placówkach handlowych, magazynie, służbie zdrowia oraz logistyce. W zależności od rodzaju wbudowanego skanera kodów kreskowych dostępny jest w trzech wersjach: laserowy, linear imager 1D oraz imager 2D.

Urządzenie, w odróżnieniu od poprzednich modeli serii 8000, wyróżnia szybszy 32-bitowy procesor, większy wyświetlacz 2,1” oraz bardziej pojemna pamięć RAM (4/8MB) i Flash (8MB) umożliwiająca załadowanie większej ilości pozycji do bazy danych. Wydajniejszy akumulator 1200mAh oraz możliwość ładowania terminala z komputerem za pomocą kabla USB zapewnia komfort i ciągłość pracy.

CipherLab 8200 charakteryzuje się również kompaktową obudową, której wielkość i wagę dostosowano do wielkości standardowego telefonu komórkowego. Wyposażenie urządzenia w Bluetooth oraz laserowy skaner kodów kreskowych obsługujący kody 2D, gwarantuje bezbłędne wprowadzanie i przechowywanie danych oraz usprawnia zarządzanie procesami logistycznymi tj; kontrola zapasów, zarządzanie produktami, inwentaryzacja, realizacja zamówień.

Terminal CipherLab 8200 wspierany jest przez bogaty zestaw narzędzi programistycznych, w tym kompilator języka "C" oraz "Basic". Współpracuje między innymi z takimi programami jak: WF-MAG, Subiekt, Small Business, FPP, a dołączony generator aplikacji umożliwia użytkownikowi dostosowanie pracy do własnych potrzeb poprzez wgranie oprogramowania dedykowanego.

Opcjonalnie terminal może być wyposażony w poręczny uchwyt pistoletowy oraz działać w oparciu o komunikację bezprzewodową WiFi.

Kod produktu: CP-A8230PP24L00100000-0000
Rodzina: 8200
Procesor: 32-bit
Ilość pamięci RAM: 004 MB
Ilość pamięci FLASH: 008 MB
System operacyjny: producenta
Pojemność akumulatora [mAh]: 1200
Języki programowania: C, Basic
Gwarancja producenta [mc]: 12
Kolor: Czarny
Panel dotykowy: nie
Typ matrycy: LCD TFT
Przekątna matrycy [cale]: 2.1
Rozdzielczość matrycy [px]: 160 x 160
Dostępne interfejsy: USB, Bluetooth
Kabel komunikacyjny: USB
Złącza: Micro SD
Klawiatura [ilość klawiszy]: 24
Temperatura pracy: od -10°C do 55°C
Norma odporności (IP): IP54
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 1.2
Uchwyt pistoletowy:  
Technologia odczytu: imager 2D (area imager, wizyjny)
Obsługiwane kody kreskowe: 2D, PDF
Maks. odległość odczytu [cm]:  
Wymiary [mm]: 136 x 58 x 25
Temperatura składowania: od -20°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5% do 95% bez kondensacji
Copyright © 2018. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.