• POSNET THERMAL XL

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS NANO E

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię...

  • INNOVA PROFIT EJ

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Tanie Kasy Fiskalne

Czytniki kodów ArgoScan 8000

Drukuj
Smukły i lekki AS-8000 to idealny czytnik dla handlu. AS-8000 jest łatwy w obsłudze i ergonomicznie zaprojektowany co sprawia, że skanowanie kodów kreskowych jest łatwe i przyjemne.
Cena sprzedaży 246,00 zł
48h.gif
Opis

Smukły i lekki AS-8000 to idealny czytnik dla handlu. AS-8000 jest łatwy w obsłudze i ergonomicznie zaprojektowany co sprawia, że skanowanie kodów kreskowych jest łatwe i przyjemne. Odczytuje wszystkie popularne formaty kodów kreskowych z odległości do 125mm nawet przy znacznym nasłonecznieniu. AS-8000 wykazuje dużą szybkość skanowania co zapewnia jego ciągłą gotowość, bez niepotrzebnego oczekiwania.

Dzięki technologii „plug and play” jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Dwa kolory – szary lub czarny pozwalają na dopasowanie kolorystyczne do większości popularnych systemów POS.

AS-8000 jest prostym i lekkim czytnikiem średniego zasięgu o doskonałym stosunku jakości do ceny. Jego nieskomplikowana budowa sprawia, że świetnie sprawdza się nawet w warunkach dużej częstotliwości pracy.

AS-8000 świetnie sprawdzi się w handlu, logistyce lub każdym innym środowisku, które wymaga niezawodności oraz ciągłej gotowości urządzenia w rozsądnym przedziale cenowym.

Kod produktu: AX-99-80001-057000000-02US
Rodzina: 8000
Wymiary [mm]:  
Temperatura pracy: od 0°C do 45°C
Temperatura składowania: od -20°C do 60°C
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 1.5
Sygnalizacja: dźwiękowa
Wymagany kontrast kodu [%]: 45
Obsługiwane kody kreskowe: 1D
Copyright © 2018. HUNTER KOMPUTERY  Rights Reserved.